امروزه تعداد سایت های مشاهده سویت روز بروز در حال افزایش است و این موضوع مقایسه و تصمیم گیری برای انتخاب سویت  را برای کاربران و مسافران دشوار کرده است.
چرا که کاربران دوست دارند سویت ها را با کمترین قیمت و البته از سایت های معتبر مشاهده و انتخاب کنند تا خیالشان در طول مسافرت راحت بوده و با آرامش سفر کنند.
از اینرو در سراسر دنیا جهت رفاه حال مسافران و قدرت بخشیدن به تصمیم گیری آنها ، وب سایت هایی با عنوان انتخاب سویت ها وهتل ها راه اندازی شده اند. نقش این وب سایت ها ارائه مشخصات سویت است که با بهترین و کمترین قیمت اتاق های سویت ها را عرضه و بیشترین تخفیف ها را دارند. کاربر با مراجعه به این سایت و انتخاب یک سویت، با بسیاری لینک و مشخصات سایت های رزرواسیون در کنار هم مواجه می شود که می تواند با توجه به شناختی که دارد راحت تر انتخاب کند.
در ایران نیز تعداد سایت ها رو به افزایش بوده و نیاز بود که یک سایت واسط و کمکی نیز راه اندازی گردد.
قبل از راه اندازی سایت ما، کاربران و مسافران برای انتخاب یک سویت مجبور بودند که به چندین سایت مراجعه کرده و با یادداشت قیمت ها و مقایسه و بررسی آنها از طریق یکی از این سایت ها اقدام نمایند.
از این پس کاربران عزیز می توانند به راحتی و بدون دغدغه به سایت ما مراجعه و قیمت تمامی سویت های معتبر و سرشناس را یکجا مشاهده و انتخاب نمایند.

همراه :  09375894045